Wiadomości

  • 6 lutego 2014
  • wyświetleń: 5828

Siódme Piętro w TVP Katowice

Za nami:

W czwartek o godz. 16.30 na TVP Katowice będzie można zobaczyć krótką relację z czechowickiego klubu fitness Siódme Piętro.

Prezentacja klubu ma związek z udziałem właścicielki klubu - Patrycji Grygierek - w programie 100 Nowych Firm 2013, organizowanego przez Fundację Przedsiębiorczych Kobiet.

klub fitness Siódme Piętro
Klub Fitness Siódme Piętro


Jak mówi Patrycja Grygierek - Wszystko to stało się możliwe, gdy prawie rok temu zaryzykowałam i postawiłam wszystko na jedną kartę. Zrezygnowałam z pracy na etacie, by spełnić swoje marzenia o własnym biznesie. Dodatkowym motywatorem był fakt, iż jako 1 z 39 kobiet z całej Polski zostałam zakwalifikowana do programu 100 Nowych Firm 2013 Roku, organizowanego przez Fundację Przedsiębiorczych Kobiet.

Dzięki tej inicjatywie oraz konsekwencji w dążeniu do celu, udało się otworzyć klub fitness tylko dla Kobiet. To miejsce kameralne, kobiece, w którym możesz bez skrępowania poćwiczyć pod okiem instruktora personalnego. Jest to początek wielu ciekawych inicjatyw, które osobiście testuję, przed wdrożeniem w moim klubie. W związku z powyższym zapraszam do obejrzenia krótkiej relacji z naszego klubu, wieńczącej mój udział w programie 100 Nowych Firm.

ups / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "firma Siódme Piętro" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

firma Siódme Piętro

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "firma Siódme Piętro" podaj