Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 lutego 2014
  • 12 lutego 2014
  • wyświetleń: 8403

Burmistrz wręczył stypendia

Wręczono stypendia sportowe i naukowe dla mieszkańców Gminy Czechowice-Dziedzice. Uroczystość odbyła się w czwartek w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach. Burmistrz Marian Błachut pogratulował wszystkim sukcesów jak i zachęcał do dalszej wytężonej pracy oraz wytrwałości.

stypendia burmistrza
Wręczenie umów stypendialnych Burmistrza i Rady Miejskiej - 06.02.2014 · fot. Urząd Miejski w Czechowicach-Dzedzicach


Stypendia Burmistrza otrzymali:

Stypendia sportowe:

Damian Kulig - Wojewódzkie Zrzeszenie Sportowe Niepełnosprawnych "START", zawodnik sekcji podnoszenia ciężarów,
Mistrzostwa Europy w Rosji - srebrny medal.

Paweł Wawrzyczek - Klub Sportowy Judo. Puchar Polski Juniorów Poznań III miejsce. Puchar Polski Juniorów mł. Suchy Las I miejsce. Mistrzostwa Polski Juniorów mł. Łódź III miejsce. Puchar Europy kadetów Zagrzeb II miejsce. Puchar Europy kadetów Berlin II miejsce.

Marta Wykupil - Klub Sportowy Judo. Puchar Polski Juniorek mł. II miejsce. Mistrzostwa Polski Juniorek mł. II miejsce.

Marcin Lubiński - Klub Sportowy Judo. Puchar Polski Juniorów Poznań VII miejsce. Puchar Polski Juniorów mł. Suchy Las II miejsce. Mistrzostwa Polski Juniorów mł. III miejsce.

Katarzyna Borgieł - Miejski Klub Sportowy. Mistrzostwa Polski Juniorów Bydgoszcz-sekcja kajakarstwo III miejsce.

Izabella Borgieł - Miejski Klub Sportowy. Mistrzostwa Polski Juniorów Bydgoszcz-sekcja kajakarstwo III miejsce.

Kamil Klimca - Miejski Klub Sportowy. Długodystansowe Mistrzostwa Polski Bydgoszcz - sekcja kajakarstwo II miejsce. Mistrzostwa Polski Juniorów Bydgoszcz - sekcja kajakarstwo III miejsce. Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym Opole I miejsce.

Tobiasz Gola - Miejski Klub Sportowy. Długodystansowe Mistrzostwa Polski Bydgoszcz- sekcja kajakarstwo II miejsce.

Jakub Gola - Miejski Klub Sportowy. Długodystansowe Mistrzostwa Polski Bydgoszcz - sekcja kajakarstwo II miejsce
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Bydgoszcz- sekcja kajakarstwo III miejsce. Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym Opole II miejsce.

Mateusz Borgieł - Miejski Klub Sportowy Długodystansowe Mistrzostwa Polski Bydgoszcz- sekcja kajakarstwo II miejsce. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Bydgoszcz- sekcja kajakarstwo III miejsce.

Paweł Mazur - Miejski Klub Sportowy. awans II Liga mężczyzn - tenis stołowy

Mateusz Mola, Maciej Nycz, Daniel Pawlik, Łukasz Stawowski, Wojciech Widawski, Adrian Wiewióra, Krzysztof Błachut- siatkówka. Ogólnopolskie Rozgrywki Siatkówki męskiej II ligi pod patronem Polskiego Związku Piłki Siatkowej - udział w rozgrywkach II ligi siatkówki męskiej.

W dziedzinie kultury fizycznej:

Katarzyna Ciupak - Uczniowski Klub Sportowy "SET" Kaniów. Mistrzostwa Polski Juniorów w Kajak Polo I miejsce w kategorii Juniorek Młodszych. Mistrzostwa Europy w Kajak Polo III w kategorii U21.

Sandra Pilarz - Uczniowski Klub Sportowy "SET" Kaniów
Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajak Polo III miejsce w kategorii Seniorek. Mistrzostwa Polski Juniorów w Kajak Polo I miejsce w kategorii Juniorek Młodszych. Mistrzostwa Europy w Kajak Polo III w kategorii U21.

Karolina Głupczyk - LUKS Zabrzeg. Srebrny medal Mistrzostw Polski Młodzików.

Paulina Kozioł - LUKS Zabrzeg. Srebrny medal Mistrzostw Polski Młodzików.

Justyna Surowiecka - Luks Zabrzeg. Srebrny medal Mistrzostw Polski Młodzików.

W dziedzinie oświaty i nauki:

Paweł Mleczko - Dyplom uczestnictwa w Międzynarodowej Konferencji Młodych Naukowców w Moskwie. Dyplom laureata Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców w Katowicach.

Konrad Kozubek - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki, Chemii. Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Dyplom laureata za II miejsce w finale XIV Wojewódzkiego Dwuosobowego Konkursu z Fizyki dla Gimnazjum. Dyplom laureata za zajęcie III miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Fizyki. Dyplom laureata za zajęcie V miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Chemii. Dyplom za zajęcie II miejsca w gminnym konkursie historycznym dla gimnazjów pod patronem Burmistrza "Bitwy i broń II wojny światowej". Dyplom za zajęcie III miejsca w Konkursie Matematycznym dla uczniów gimnazjum pod patronem Delegatury Kuratorium Oświaty w Bielsku-Białej i Starosty Bielskiego
Dyplom za zajęcie I miejsca w Konkursie Polonistycznym dla uczniów gimnazjum pod patronem Delegatury Kuratorium Oświaty w Bielsku-Białej i Starosty Bielskiego. Dyplom laureata za zajęcie XIII miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Języka Polskiego. Dyplom uznania za wybitne osiągnięcia w nauce otrzymany od Wojewody Śląskiego i od Śląskiego Kuratora Oświaty.

Kamil Jodłowski - Tytuł laureata III stopnia w finale X edycji Śląskiego Konkursu Matematycznego.

Aleksandra Mendrek - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Polskiego - III miejsce w kraju. Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady z Fizyki - VII miejsce w kraju. Laureat II stopnia Olimpiady Oxford Plus z Języka Angielskiego.

Maciej Tomasiewicz - Laureat konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty na szczeblu wojewódzkim z Języka Polskiego, Chemii, Biologii, Matematyki oraz finalista konkursów z Języka Angielskiego, Wiedzy o Społeczeństwie i Matematyki II miejsce w rozgrywkach sportowo-edukacyjnych organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

ups / czecho.pl, źródło: www.um.czechowice-dziedzice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.