czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 czerwca 2005
  • wyświetleń: 833

Lato, ach to ty..

Dokładnie o 8.46 słońce weszło z znak Raka. A to oznacza, że nareszcie zaczęło się lato. A z latem wakacyjne wyjazdy. W błędzie jest jednak ten, kto myśli, że uciekając od wielko-miejskiego snobizmu, np. w góry będzie mógł być mało dżezii czy wrecz passe. Wszak anegdota mówi, że najdłuższy wybieg dla modelek i modeli to zakopiańskie Krupówki. A i nad morzem nie jest lepiej - na plaży tego roku także trzeba trzymać fason... www.download.radiomega.pl/newsy_sound/1484_001.mp3 class=dodaj target=_blank>(posłuchaj)

Tyle, że za fasony, kwiaty na tle pasków i najmodniejsze kolory i wzory, przyjdzie nam słono zapłacić. Ale nie do końca. Okazuje się, że niesłabnącym powodzeniem cieszy się moda z drugiej ręki. "Szmatexy" o tej porze roku przeżywają prawdziwe oblężenie. Do jednego z nich wybrał się nasz reporter... www.download.radiomega.pl/newsy_sound/1484_002.mp3 class=dodaj target=_blank>(posłuchaj)

Radio Mega FM

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.