Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 16 lutego 2014
  • 8 marca 2014
  • wyświetleń: 4851

Kto otrzyma Czechosława?

Burmistrz Czechowic-Dziedzic ogłasza rozpoczęcie tegorocznej edycji konkursu o tytuł Czechosława. Zgłoszenia można składać do 10 marca.

Statuetka Czechosława
Statuetka Czechosława · fot. centrumfotograficzne.com


Celem konkursu jest uhonorowanie wyróżniających się firm w Gminie Czechowice-Dziedzice, promocja przedsiębiorczości oraz dobrych praktyk i etycznych postaw w biznesie. W konkursie mogą brać udział przedsiębiorcy działający na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: Produkcja i budownictwo oraz Handel i usługi.

Nagrodą dla zwycięzców obu kategorii jest dyplom potwierdzający otrzymanie tytułu oraz okolicznościowa statuetka - Czechosław. Etymologia nazwy statuetki oddaje sens nagrody: Czechosław to osoba sławiąca Czechowice-Dziedzice. Elegancka i krocząca naprzód postać symbolizuje solidność działania oraz aktywną i etyczną postawę laureata nagrody. Strój Czechosława nawiązuje do przełomu XIX i XX w. - epoki, w której rozpoczął się nowy rozdział w dziejach rolniczej wcześniej ziemi, na której wyrosły Czechowice-Dziedzice.

Zwycięski tytuł przyzna Kapituła Konkursu, którą tworzą reprezentanci środowiska gospodarczego, władz samorządowych, pozarządowych organizacji społecznych oraz instytucji otoczenia biznesu działających na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice. Kapituła Konkursu na podstawie dostarczonych materiałów oraz posiadanej wiedzy dokona oceny firm, które wezmą udział w konkursie.

Ocena odbędzie się w oparciu o: wpływ firmy na budowę pozytywnego wizerunku Gminy Czechowice-Dziedzice, udział firmy w życiu społecznym Gminy Czechowice-Dziedzice, etyka prowadzenia działalności gospodarczej, atrakcyjność oferty rynkowej, znaczenie i pozycja konkurencyjna na rynku.

Termin składania zgłoszeń w konkursie upływa 10 marca. Należy je składać w Wydziale Strategii, Rozwoju i Promocji Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach (Plac Jana Pawła II 3/3).

aka / czecho.pl, źródło: www.um.czechowice-dziedzice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.