Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 lutego 2014
  • wyświetleń: 1870

60-latek groził kobiecie śmiercią

Zarzuty gróźb karalnych usłyszał 60-letni mężczyzna zatrzymany przez policjantów z Czechowic-Dziedzic. Za przestępstwo to sprawcy może grozić do 2 lat więzienia. Prokurator zastosował już wobec niego dozór policyjny. Zakazał mu też zbliżania się do pokrzywdzonej.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednej z firm przy czechowickiej ul. Kolejowej, gdzie mężczyzna wszczął awanturę z pracownicą. W czasie kłótni groził kobiecie śmiercią. Sprawca został zatrzymany i zakuty w kajdanki.

Jak się okazało, od dłuższego już czasu nachodził pokrzywdzoną w miejscu jej pracy. Za każdym razem kiedy tam się pojawiał, kierował wobec niej groźby pozbawienia życia. W obawie o swoje życia, zastraszana kobieta zdecydowała się powiadomić o groźbach policjantów.

Sprawca został przewieziony do policyjnego aresztu. Nazajutrz przedstawiono mu zarzuty i doprowadzono do pszczyńskiej prokuratury. Prokurator zastosował wobec zatrzymanego dozór policyjny i zakazał mu zbliżania się do pokrzywdzonej kobiety.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.