czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 lutego 2014
  • 22 lutego 2014
  • wyświetleń: 3193

Centralna: Ladies & Boys i DJ Luka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pub Centralna" podaj

Za nami:

Pub Centralna zaprasza w sobotę 22 lutego na imprezę "Ladies & Boys".

Centralna Pub
22.02.2014 Single Ladies & Boys jedyna taka impreza w Czechowicach-Dziedzicach stworzona z myślą o osobach takich jak Ty: młodych, dynamicznych i świadomych swoich potrzeb. Impreza ma jedną, prostą zasadę: bądź otwarty na nowe znajomości.

Wszystkim singlom rozdamy przy wejściu serca z numerkami. Potem szukajcie tej osoby, która ma drugą połówkę z takim samym numerkiem jak wy Może to będzie właśnie ta osoba...? A jeśli nie, to nic nie szkodzi. I tak będziemy się dobrze bawić :)

O szybsze bicie waszych serc zadba Luka (Oświęcim) Dj, pasjonat dobrej muzyki rozkręci parkiet do czerwoności doskonale wyselekcjonowaną mieszanką klubowych rytmów.

Ladies & Boys DJ Luka Centralna


Pamiętajcie to Wy tworzycie klimat tej imprezy pozdrawiamy stałych bywalców jak i tych którzy odwiedzają nas rzadziej. Kochani łączmy sie i pokażmy że Centralna robi najlepsze imprezy.

Zapraszamy.

Start 21:00, wstęp 5pln
Rezerwacje 505 280 989

Centralna Pub

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Plac Wolności 2

kom. 505 280 989Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pub Centralna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pub Centralna" podaj