Wiadomości

  • 22 lutego 2014
  • wyświetleń: 1626

Brazylijczyk i Australijczyk w liceum

Od 24 lutego do 3 marca Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach będzie gościć wolontariuszy-studentów z Brazylii i Australii. Marco i Allen poprowadzą w języku angielskim zajęcia warsztatowe na temat Kreatywnej Edukacji.

Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie
Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Google Street View


Enter Your Future to trzecia edycja narodowego projektu AIESEC Polska, prowadzonego przez Grupę Inicjatywną AIESEC Bielsko-Biała przy Akademii Techniczno-Humanistycznej pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Ideą przedsięwzięcia jest szerzenie wiedzy na temat innych krajów, a także wynikające z tego: tolerancja i porozumienie międzykulturowe.

Konieczność wykorzystywania umiejętności językowych w połączeniu z rozrywką i aktywnymi formami zajęć umożliwia młodzieży rozwój ich zainteresowań, lepsze poznawanie świata, problemów społecznych oraz życia codziennego w innych krajach.

Podczas pobytu w Liceum praktykanci będą mieszkali u rodzin uczniów czechowickiej szkoły.

aka / czecho.pl

źródło: LO im. Marii Skłodowskiej-Curie

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.