Wiadomości

  • 23 lutego 2014
  • wyświetleń: 11420

Głupi żart wywołał zamieszanie

Jeden z regionalnych tygodników w swoim ostatnim wydaniu postawił hipotezę, jakoby w Bielsku-Białej zamieszkał wypuszczony na wolność seryjny zabójca Mariusz Trynkiewicz. Choć artykuł oparty jest na ewidentnym żarcie internauty, bielszczan ogarnęła panika.

Od kilku dni w internecie krąży wycinek artykułu regionalnego tygodnika, w którym możemy przeczytać, że morderca i pedofil z Piotrkowa Trybunalskiego mógł zamieszkać w Bielsku-Białej, a dokładnie w peryferyjnej dzielnicy Komorowice Krakowskie.

trynkiewicz


Informacje, na podstawie których wysnuto takową konkluzję, pochodzą z forum portalu czecho.pl. Autor tematu "Mariusz T. w Komorowicach!?" w ten oto sposób rozpoczął poruszenie bielszczan w internecie (pisownia oryginalna).

- Przed chwilą jade sobie od kolegi z komorowic a tam pod blokiem obok jedzie konwoj 5 samochodow fiat stilo i ducato policyjne i 3 samochody na rzeszowskich blachach mitsubischi pajero i 2 ople corsy. Z ciekawosci przystanolem i patrze i z tego stilo wyprowadzaali jakiegos goscia i prowadzili do bloku zaraz podszedl do mnie jakis gosc po cywilnemu i powiedzial ze mam stad spadać jak niechce miec problemow. Ciekawe kto jest nowym lokatorem???! - napisał użytkownik "arturtt9".

Niektórzy użytkownicy forum uwierzyli w relację "arturtt9", inni uznali ją za głupi żart. - Jesteś gwiazdą, media Cię cytują! Ale chłopie narobiłeś ambarasu swoim żartem - czytamy jeden z ostatnich wpisów na forum (link do pełnej dyskusji na forum.czecho.pl).

Podobne informacje odnośnie aktualnego pobytu "szatana z Piotrkowa" spływają z całej Polski. Nikt jednak nie potrafi określić prawdziwego miejsca zamieszkania seryjnego zabójcy.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.