czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 1 marca 2014
  • wyświetleń: 3184

Trwa nabór do przedszkoli

Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko do przedszkola po raz pierwszy, a także ci, którzy chcą zmienić dotychczasowe przedszkole dla swojego dziecka, będą mogli ubiegać się o przyjęcie potomka do wybranego oddziału od 1 do 31 marca.

Reklama

Rekrutacja do przedszkoli 1.03-31.03.2014

Rejestracja będzie prowadzona elektronicznie za pomocą specjalnie utworzonej strony: http://www.ppczechowice.pl. Zamieszczony tam będzie formularz zgłoszeniowy oraz informator zawierający ofertę wszystkich publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych znajdujących się w naszej gminie, a także regulamin rekrutacji.

Każdy rodzic może wybrać maksymalnie trzy przedszkola lub oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych - pierwszego, drugiego i trzeciego wyboru. Osoby, które nie posiadają dostępu do Internetu powinny w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru pobrać kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola, wypełnić ją i złożyć w placówce pierwszego wyboru, która wprowadzi dane do systemu elektronicznego rejestru.

Po prawej stronie artykułu zamieszczamy krótki poradnik dotyczący rejestracji.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.