czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 3 marca 2014
  • wyświetleń: 3837

Odzyskano skradziony samochód

Błyskawiczna wymiana informacji pomiędzy policjantami z Polski i Austrii przyczyniła się do zatrzymania 39-letniego mieszkańca Wołomina podejrzanego o kradzież Peugeota 308. Złodziej został zatrzymany przez policjantów z Czechowic-Dziedzic i wydziału kryminalnego.

Reklama

Pod koniec zeszłego tygodnia policjanci otrzymali informację, z której wynikało, że peugeot skradziony w minioną środę w Wiedniu, przypuszczalnie znajduje się na jednym z czechowickich parkingów. Sprawca, podejrzewany o kradzież tego pojazdu wpadł w zaplanowaną zasadzkę. Śledczy zatrzymali go, gdy wyjeżdżał skradzionym samochodem z parkingu.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Już następnego dnia usłyszał zarzuty. Pszczyński sąd na wniosek policji i prokuratury tymczasowo aresztował zatrzymanego, któremu za kradzież może teraz grozić nawet do 10 lat więzienia. Odzyskany samochód zostanie wkrótce zwrócony austriackiemu właścicielowi.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.