czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 czerwca 2005
  • wyświetleń: 757

Zmień swój wizerunek !!!

www.pless.pl/branze/megamorfoza/zdjecia/newsy/3006.jpg border=1 align=left hspace=5 vspace=5>Radio Mega FM wspólnie z portalem czecho.pl i pless.pl zapraszają do zabawy. Zasady są proste - na adres megamorfoza@radiomega.pl wysyłasz swoje zdjęcie. My zamieszczamy je na stronie www.megamorfoza.pless.pl class=dodaj>www.megamorfoza.pless.pl.

Internauci przez cały tydzień głosują, który z kandydatów powinien wybrać się do fryzjera i przejść swoistą MEGAmorfozę. Uwaga - jeśli to Ciebie wybiorą internauci - nie będziesz miał(a) żadnego wpływu na wynik zmiany wizerunku.

Z naszej strony gwarantujemy fachowość przeprowadzonej MEGAmorfozy. Zmiana wizerunku (fryzury) nastąpi w najbliższy poniedziałek po zakończeniu tygodniowej edycji konkursu.

MEGAmorfozy dokona Studio fryzjerskie J&M PUCHAŁKA Loreal Professionall, które mieści się w Pszczynie przy ulicy Ogrodowej (kolonia Jasna). "Lubimy wyzwania – to dlatego włączyliśmy się do akcji MEGAmorfoza" - mówi Mariusz Puchałka, właściciel studia fryzjerskiego J&M PUCHAŁKA Loreal Professionall.

Zapowiada się więc fajna zabawa. Cały wynik MEGAmorfozy zostanie przedstawiony na stronie www.megamorfoza.pless.pl. Obecnie trwa pierwsza edycja konkursu, w której startują prezenterzy radia Mega FM.

Kolejna edycja rusza w najbliższy poniedziałek - WEŹ W NIEJ UDZIAŁ - czekamy na Twoje zdjęcie do końca tego tygodnia!!!

mot / czecho.pl

fot. internet

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.