czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 marca 2014
  • 12 marca 2014
  • wyświetleń: 4117

Będą utrudnienia na dworcu

Za nami:

Biuro Publicznego Transportu Zbiorowego Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach zwraca się z apelem do kierowców, by w dniach 11 i 12 marca nie parkowali pojazdów na miejscach parkingowych, znajdujących się na płycie dworca autobusowego w Czechowicach-Dziedzicach.

Dworzec, Autobysy, PKM, Przystanek
Dworzec Autobusowy · fot. Joanna Karwacka / czecho.pl


W tym terminie, w rejonie dworca, prowadzone będą prace związane z budową sieci kanalizacyjnej na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice. Zarówno wjazd, jak i wyjazd z dworca autobusowego, odbywać się będzie od strony ulicy Towarowej. Kierowcy autobusów będą zmuszeni do wykonywania manewru zawracania na dworcu.

- Dlatego też, dodatkowy ruch innych pojazdów na płycie dworca może powodować dodatkowe zagrożenie, zarówno dla wszystkich kierujących, jak również dla osób korzystających z komunikacji publicznej - wyjaśnia Jan Musur, kierownik Biura Publicznego Transportu Zbiorowego - Kierowców przepraszamy za utrudnienia i jednocześnie prosimy o zrozumienie.

ŁP / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.