Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 lipca 2005
  • wyświetleń: 1492

Agata Chmielowska zwycięzcą pierwszej edycji MEGAm

www.pless.pl/branze/megamorfoza/zdjecia/edycja1/agata.jpg border=1 align=left hspace=5 vspace=5>Zakończyła się już pierwsza edycja MEGAmorfozy, konkursu organizowanego przez radio Mega FM wraz z portalem czecho.pl i pless.pl. W pierwszej edycji wzięli udział prezenterzy radia Mega FM. W głosowaniu internautów wygrała Agata Chmielowska - radiowa "mała blondyneczka". Jednak czy będzie dalej blondynką - o tym zdecyduje już w poniedziałek nasz stylista. Agata nie będzie miała nic do gadania...

Studio fryzjerskie J&M PUCHAŁKA Loreal Professionall dokona MEGAmorfozy Agaty według własnego uznania. Brane jednak będą pod uwagę Wasze propozycje. Poniżej zamieszczamy jedną z nich.

zeus: "blondynki w to lato ida w odstawkę!!! proponuję żywe kolory:) może jakieś bordowe pasemka, trochę brązu... Ma być szał na głowie."

Do poniedziałku macie czas na dodawanie kolejnych propozycji MEGAmorfozy. Propozycje dodawajcie za pomocą komentarza do tej wiadomości.

Również do końca tego tygodnia macie czas na przesłanie swojego zdjęcia do kolejnej edycji MEGAmorfozy. Zdjęcia przesyłajcie na adres megamorfoza@radiomega.pl. Nowa edycja rusza już w poniedziałek.

I jeszcze jedno - wśród osób głosujących w MEGAmorfozie co tydzień w piątek losowane będą nagrody. Dzisiaj koszulkę radia Mega FM wygrywa właściciel adresu matrick@vp.pl - gratulujemy.

mot / czecho.pl

www.megamorfoza.pless.pl class=dodaj>MEGAmorfoza - wejdź

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.