Wiadomości

  • 12 marca 2014
  • 22 marca 2014
  • wyświetleń: 2370

Uczniowie Silesii jadą do Hiszpanii

24 marca grupa uczniów z Zespołu Szkół Silesia wyjedzie na 3-tygodniowe staże do Hiszpanii w ramach projektu pt. "E-reklama w natarciu - marketing internetowy sposobem na wypromowanie siebie i innych na rynku pracy".

Uczestnicy staży będą szkolić się i zdobywać nowe doświadczenia podczas pracy m.in. nad tworzeniem grafiki na potrzeby Internetu, animacji czy filmu reklamowego, poznają zasady mailingu reklamowego i newslettera.

Ponadto w ramach projektu uczniowie wezmą udział w kursie języka hiszpańskiego oraz w programie kulturowym w Hiszpanii. Obecnie uczniowie uczestniczą w zajęciach z przygotowania kulturo-językowo-pedagogicznego, uczą się języka branżowego, poznają w teorii kulturę i hiszpańskie zwyczaje, zapoznają się z zasadami i procedurami wyjazdu i pobytu na mobilności.

Środki finansowe uzyskano w związku z realizacją przez FRSE projektu systemowego Staże i praktyki zagraniczne dla osób uczących się i szkolących zawodowo współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej o zwiększeniu budżetu projektu. Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu "Uczenie się przez całe życie".

aka / czecho.pl

źródło: Zespół Szkół Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj