Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 lipca 2005
  • wyświetleń: 617

Kolejna edycja MEGAmorfozy

Dzisiaj (poniedziałek) ruszyła kolejna edycja MEGAmorfozy - zabawy radia Mega Fm i portalu czecho.pl. W drugiej edycji biorą udział osoby, które przysłały nam w zeszłym tygodniu swoje zdjęcia. Spośród nich internauci wybiorą jedną osobę, którą w przyszły poniedziałek wyślemy do naszego stylisty.

Dzisiaj do stylisty wybiera się Agata Chmielowska, prezenterka radia Mega FM, którą wybraliście w poprzedniej edycji. Wynik MEGAmorfozy zaprezentujemy już jutro.

W gestii wyjaśnienia - osoby, które wygrywają poszczególne edycje konkursu, nie płacą nic za zmianę swojego wizerunku. W konkursie nie chodzi również o to, żeby kogoś ośmieszyć. MEGAmorfozę przeprowadza profesjonalny stylista, który dobierze odpowiednią fryzurę. Zatem zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach MEGAmorfozy. Przysyłajcie swoje zdjęcia na adres megamorfoza@radiomega.pl

mot / czecho.pl

www.megamorfoza.pless.pl class=dodaj>MEGAmorfoza - wejdź

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.