Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 marca 2014
  • 21 marca 2014
  • wyświetleń: 1717

Zmiany w trasach autobusów PKM

Za nami:

W czwartek 20 i piątek 21 marca, autobusy czterech linii - 1, 6, VII i 8 - będą miały zmienione trasy przejazdu. Takie same zmiany w kursowaniu autobusów PKM nastąpią w dniach 24 i 25 marca.

Zmiany związane są z pracami przy budowie sieci kanalizacyjnej w Czechowicach-Dziedzicach. W związku z pracami ziemnymi w ciągu ulicy Kolejowej, w rozkładzie jazdy pojawią się czasowo następujące zmiany:

Linia nr 1 i 8 - autobusy pojadą ulicami: Towarową, Traugutta i Narutowicza, z pominięciem przystanku Kolejowa/Smolna/Kablownia

Linia 6 i VII - autobusy pojadą ulicami Niepodległości, Mickiewicza i Legionów, do przystanku Legionów/Stara Kablownia, z pominięciem przystanku Kolejowa/Smolna/Kablownia.

Biuro Publicznego Transportu Zbiorowego UM w Czechowicach-Dziedzicach przeprasza pasażerów za niedogodności związane ze zmianami w kursowaniu autobusów linii nr 1, 6, VII i 8. Biuro jednocześnie podkreśla, że wynikają one z konieczności wyłączenia części ulicy Kolejowej z ruchu pojazdów, na czas trwania prac przy budowie kanalizacji.

ŁP, źródło: www.um.czechowice-dziedzice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.