czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 20 marca 2014
  • 22 marca 2014
  • wyświetleń: 1726

Ul. Krótka czeka na wykonawcę

Do 1 kwietnia przyjmowane będą oferty firm, zainteresowanych przeprowadzeniem remontu ulicy Krótkiej w Czechowicach-Dziedzicach. Dokładną datę rozpoczęcia robót poznamy po wyłonieniu wykonawcy zadania.

Reklama

asfalt, droga, remont
Roboty drogowe w Czechowicach-Dziedzicach · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Wydział Zamówień Publicznych Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach 14 marca ogłosił przetarg nieograniczony na zadanie pn.: "Remont ul. Krótkiej w Czechowicach-Dziedzicach". Roboty będą prowadzone na 106-metrowym odcinku ulicy, gdzie w ostatnim czasie powstała nowa kanalizacja sanitarna.

Inwestycja obejmie między innymi: rozbiórkę podbudowy pod jezdnią, rozbiórkę krawężników ograniczających jezdnię i obrzeży, zabudowę nowych krawężników i obrzeży, wykonanie warstw podbudowy drogowej, wykonanie warstwy wiążącej nawierzchni jezdni, wykonanie nawierzchni oraz miejsc postojowych z kostki betonowej brukowej.

Po przeprowadzeniu remontu drogi powstaną nowe odcinki parkowania równoległego do krawędzi jezdni, które niewątpliwie poprawią sytuację jeśli chodzi o parkowanie pojazdów w tym rejonie.

ŁP / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.