Wiadomości

  • 24 marca 2014
  • wyświetleń: 5448

Klasa sportowa w Szkole nr 5

Szkoła Podstawowa nr 5 w Czechowicach - Dziedzicach ogłasza nabór do klasy I ukierunkowanej na sport na rok kalendarzowy 2014/2015 dzieci z rocznika 2007 i 2008. W klasach od I do III oprócz 3 godzin wychowania fizycznego wynikających z podstawy programowej będą dwie dodatkowe godziny zajęć z instruktorem.

Szkoła Podstawowa nr 5


Przez pierwsze trzy lata nauki dzieci będą miały przygotowanie do klasy IV, która stanie się klasą sportową z 10 godzinami wychowania fizycznego (4 ogólnorozwojowymi i 6 ukierunkowanymi na daną dyscyplinę sportową). Klasa sportowa będzie dwuprofilowa, siatkówka chłopców i koszykówka dziewcząt. SP 5 współpracuje Miejskim Klubem Sportowym Czechowice-Dziedzice oraz Gimnazjum nr 2, w którym dzieci po skończeniu szkoły podstawowej mogą kontynuować naukę w klasie sportowej o tych samych profilach.

Szkoła Podstawowa nr 5 zapewnia wysoki poziom kształcenia, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną i trenerską, dobrą bazę sportową, niewielką odległość od obiektów sportowych (basen, stadion MOSiR, lodowisko), obozy rekreacyjno - sportowe.

Więcej informacji pod numerem telefonu 0-32-215-34-27 kom. 531855767, na stronie internetowej http://www.sp5.czechowice-dziedzice.pl lub w sekretariacie szkoły.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.