Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 marca 2014
  • wyświetleń: 4080

ZS Silesia na praktykach w Hiszpanii

Kolejna grupa uczniów Zespołu Szkół Silesia wyjechała na 3-tygodniowy staż do Hiszpanii. W Kordobie odbywają praktyki zawodowe w ramach projektu "E-reklama w natarciu - marketing internetowy sposobem na wypromowanie siebie i innych na rynku pracy".

Uczniowie ZS Silesia w Hiszpanii - marzec 2014 · fot. ZS Silesia


Uczestnicy projektu zdobywają nowe doświadczenia i kwalifikacje zawodowe podczas praktyk w hiszpańskich firmach i doskonalą swoją wiedzę i umiejętności w zakresie m.in. tworzenia grafiki na potrzeby Internetu, animacji i filmu reklamowego.

Ponadto w ramach projektu uczniowie biorą udział w kursie języka hiszpańskiego oraz w programie kulturowym w Hiszpanii. Odwiedzą ważne kulturowo miasta w regionie: Malagę, Granadę i Sewillę i będą uczestniczyć w ważnych wydarzeniach kulturowych miasta, np. pokaz flamenco z tańczącymi końmi.

To już piąty realizowany projekt praktyk zawodowych w ZS "Silesia". Dzięki realizacji projektów w ramach programu "Uczenie się przez całe życie" każdego roku na praktyki zawodowe do Hiszpanii wyjeżdża 20 uczniów techników o różnych profilach kształcenia.

ups / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.