Wiadomości

  • 1 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 4111

MRKS przeprasza Dankowice

Podczas meczu o mistrzostwo klasy okręgowej pomiędzy MRKS Czechowice-Dziedzice a Pasjonatem Dankowice, zniszczono klubowy samochód zespołu z Dankowic. Zarząd klubu MRKS apeluje do świadków zdarzenia oraz przeprasza klub LKS Pasjonat Dankowice za zaistniałe zajście. Pełne oświadczenie klubu MRKS publikujemy poniżej.

Zarząd MRKS Czechowice-Dziedzice zwraca się do wszystkich osób posiadających jakąkolwiek wiedzę, lub będących naocznymi świadkami zniszczenia mienia, tj. samochodu marki Fiat Ducato Panorama, należącego do klubu LKS Pasjonat Dankowice, który w dniu 29.03.14r. (sobota) w godz. 14-18 zaparkowany był na terenie stadionu MOSiR, przy ul. Legionów 145.

W wyżej wymienionym pojeździe uszkodzone zostały opony, lusterka, oraz powłoka lakiernicza. Mając na uwadze fakt, iż owe zajście miało miejsce przed, w trakcie, lub po meczu o mistrzostwo klasy okręgowej pomiędzy MRKS Czechowice-Dziedzice a Pasjonatem Dankowice - w razie niewykrycia sprawców, klub poniesie koszty związane z naprawą wyrządzonej szkody i ukarany zostanie surowymi sankcjami dyscyplinarno-finansowymi przez Beskidzki Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Bielsku-Białej.

Zarząd klubu wyraża ogromne ubolewanie, że w momencie kiedy MRKS mozolnym wysiłkiem wielu ludzi działających społecznie i gronem sponsorów, wychodzi na prostą zarówno pod kątem organizacyjnym jak i finansowym, znalazły się osoby, które psują jego wizerunek i narażają go na poważne obciążenia finansowe.

Chcąc w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji i wyeliminować akty wandalizmu, zarząd klubu postanowił za pomoc we wskazaniu sprawcy, bądź sprawców, przekazać z prywatnych środków kwotę 500 zł.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców opisanego zdarzenia, prosimy o kontakt pod adres meilowy: mrks@czechowice.pl, bądź pod numer telefonu: 692-491-460. Jednocześnie klub zapewnia pełną anonimowość.

Korzystając z okazji zarząd MRKS Czechowice-Dziedzice pragnie serdecznie przeprosić klub LKS Pasjonat Dankowice za zaistniałe zajście i poinformować, że nie pozostajemy obojętni na ten czyn, oraz dołożymy wszelkich starań, aby doprowadzić do rozwiązania tej sprawy i nie pozwolić sprawcom uniknąć odpowiedzialności za swoje skandaliczne zachowanie.

Z poważaniem,
Zarząd MRKS Czechowice-Dziedzice

ups / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.