czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 1756

Policja szuka świadków kolizji

Policjanci poszukują świadków kolizji drogowej, do której doszło 15 marca około 13.40 w Bestwinie przy ul. Krakowskiej 122 (na parkingu sklepu "Roll").

Reklama

Z ustaleń wynika, że nieustalona do tej pory kierująca samochodem osobowym marki Fiat Seicento koloru srebrnego z charakterystycznymi zderzakami w kolorze czarnym oraz srebrnymi kołpakami, wycofując z miejsca parkingowego nie zachowała szczególnej ostrożności i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącej główną alejką, kierującej samochodem osobowym marki Fiat Punto koloru grafitowego. Najechała na lewy bok pojazdu, powodując uszkodzenie, a następnie odjechała z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające informacje o sprawczyni tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Zespołem do Spraw Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Kamińskiego 8, telefon 33 812-12-60 lub 997.

aka / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.