czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 3457

Cztery pożary w mieście

Pożar pustostanu przy ul. Krasińskiego, dwa pożary sadzy w kominie oraz śmieci w kontenerze - to bilans ostatnich dni w naszym mieście.

Reklama

Przy ul. Niepodległości w jednym z budynków wielorodzinnych zapaliła się sadza w kominie. - Nasze działania polegały na wygaszeniu pieca, zasypaniu komina piaskiem i jego wyczyszczeniu - relacjonuje zastępca komendanta PSP w Bielsku-Białej bryg. Krzysztof Grygiel. Do podobnego zdarzenia doszło w sobotę przy ul. Komorowickiej. - Po wygaszeniu pożaru i dokładnym przewietrzeniu budynku, sprawdziliśmy czujnikiem Micro- pack obecność tlenku węgla. Wynik pomiaru 0,00ppm - mówią strażacy.W niedzielę, w środku nocy przy ul. Krasińskiego wybuchł pożar pustostanu. Pożarem objęte było jedno z pomieszczeń. - Po ugaszeniu przeszukaliśmy budynek, w którym nikogo nie znaleźliśmy. Tlące się jeszcze materiały (w przeważającej większości śmieci) przelano dodatkowo wodą - mówi bryg. Krzysztof Grygiel.

Pożar pustostanu przy ulicy Krasińskiego · fot. coosmider / klub czecho.pl


Ostatni z pożarów to palące się śmieci w kontenerze przy ul. Niepodległości.

nan / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.