czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 3 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 1826

Akademia CISCO w ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

Zespół Szkół "Silesia" w Czechowicach-Dziedzicach jest jedyną szkołą w mieście, w której funkcjonuje Akademia CISCO.

Reklama

W ramach akademii uczniowie mają możliwość uczestnictwa w zajęciach na poziomie IT Essentials: PC Hardware and Software. IT Essentials obejmuje podstawowe zagadnienia związane z budową komputerów osobistych i stanowi wprowadzenie do bardziej zaawansowanych zagadnień IT. Jest przeznaczony dla osób początkujących zainteresowanych rozwijaniem swoich kompetencji informatycznych.

Pozwala on na zdobycie praktycznych umiejętności informatycznych umożliwiających zdobycie pracy na stanowiskach pomocniczych np. asystent help desku. Umiejętności zdobyte podczas kursu potwierdzone zostają certyfikatem CompTIA A+.

Obecnie w Polsce uczestniczy w programie ponad 500 akademii sieciowych, które do dziś przygotowały do certyfikacji Cisco ponad 20 tysięcy osób. W ubiegłym roku w kursach programu Cisco NetAcad wzięło udział ponad 26 tysięcy słuchaczy, głównie uczniów i studentów. Więcej informacji tutaj. A tutaj możesz sprawdzić swoje umiejętności.

aka / czecho.pl

źródło: Zespół Szkół Silesia

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj