czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 3437

Wandal zniszczył trzy samochody

Strażnicy miejscy i policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali 35-letniego chuligana, który zdewastował aż trzy samochody powodując szkody w wysokości blisko 5000 złotych. Za przestępstwa te zatrzymanemu może teraz grozić nawet do 5 lat za kratami.

Pijany mężczyzna zachowywał się agresywnie i wulgarnie, a ponieważ promile mocno szumiały mu w głowie postanowił odreagować agresję na pojazdach zaparkowanych na czechowickiej ul. Szkolnej.

Kopiąc w karoserię i lusterka uszkodził kolejno Opla Zafirę, Volkswagena Passata i Opla Astrę. Spowodował szkody, które sięgają blisko 5000 złotych.

Krótko po zdarzeniu chuligan został zatrzymany przez strażników miejskich i przekazany w ręce policjantów. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik przeszło 2 promili alkoholu. Noc spędził w policyjnym areszcie. Nazajutrz usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia, za co może trafić za kraty na najbliższe 5 lat.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.