czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 12 kwietnia 2014
  • 19 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 2336

Remonty kolejnych chodników

Wydział Zamówień Publicznych czechowickiego magistratu czeka na oferty wykonawców, którzy wyremontują chodniki wzdłuż ulic Żwirki i Wigury oraz Barlickiego w Czechowicach-Dziedzicach. Oferty można składać do 23 kwietnia.

Reklama

Żwirki i Wigury
Ulica Żwirki i Wigury · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Prace będą polegały na wykonaniu nawierzchni chodnika w ciągu ul. Żwirki i Wigury na odcinku od skrzyżowania z ul. Sienkiewicza do skrzyżowania z ul. Barlickiego oraz nawierzchni chodnika w ciągu ul. Barlickiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Żwirki i Wigury do skrzyżowania z ul. Żeromskiego w Czechowicach-Dziedzicach.

Zakres prac obejmuje: rozebranie starej nawierzchni z mieszanki mineralno-bitumicznej oraz z płyt betonowych, wykonanie koryta, podbudowy tłuczniowej, ułożenie nowych krawężników i obrzeży, a także przełożenie kostki brukowej betonowej i wykonanie nowej nawierzchni z kostki z kostki brukowej betonowej.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.