czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 17 kwietnia 2014
  • 26 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 4264

XVIII Bieg Przełajowy z MOSiRem

Za nami:

Aktywne formy wypoczynku są coraz bardziej popularne. Wie o tym również dyrekcja czechowickiego MOSiRu, dlatego w sobotę 26 kwietnia zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w XVIII Biegu Przełajowym.

Reklama

Zawody zostaną rozegrane na terenach przyległych do stadionu MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Legionów 145. O godzinie 8.30 nastąpi zbiórka zawodników, zapisy i weryfikacja, zaś uroczyste otwarcie o godzinie 9.50.

W biegach mogą brać udział wszyscy chętni nie mający przeciwskazań lekarskich do biegania, dzieci za pisemną zgodą rodziców lub prawnych opiekunów (dzieci i młodzież do lat 18). W przypadku grup zorganizowanych za sprawdzanie oświadczeń rodziców odpowiedzialny jest opiekun grupy zgłaszanej do biegu.

Zgłoszenia zbiorowe (minimum 5 uczestników) z danej szkoły (lub innej jednostki) prowadzone są na stronie: http://www.mosir.input.com.pl. Login i hasło do systemu jest dostępny u p. Justyny Bukowskiej pod numerem 600-270-428. Z kolei zgłoszenia indywidualne należy dostarczyć do siedziby MOSiRu lub na adres: mosir@mosir.czechowice-dziedzice.pl do 24 kwietnia. W dniu biegu weryfikacja i dodatkowe zapisy potrwają od godziny 8.30 do 9.30 w biurze zawodów.

Mieszkańcy miasta i gminy Czechowice-Dziedzice mogą wziąć udział w biegu bezpłatnie, młodzież szkolna oraz członkowie TKKF za okazaniem legitymacji płaci 3 złote, a osoby niezrzeszone w TKKF - 5 złotych.

Uczestnicy indywidualni powalczą o medale i dyplomy, zaś drużyny staną do walki o puchar dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wśród wszystkich uczestników biegu rozlosowane zostaną nagrody.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.