czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 22 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 1590

Rekrutacja w szkołach za darmo

Artykuł sponsorowany:

Daj sobie szansę! Rekrutacja letnia w SZKOŁACH ZA DARMO wystartowała!

zak.edu.pl/aktualnosci/start-rekrutacji-juz-23-kwietnia

Masz co najmniej osiemnaście lat? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Przed Tobą być może jedna z najważniejszych decyzji w życiu.

Nie czekaj! Już dziś, sprawdź ofertę Centrum Nauki i Biznesu "Żak", w której otrzymasz GWARANCJĘ BRAKU JAKICHKOLWIEK UKRYTYCH OPŁAT! Dotyczy ona zarówno kierunków płatnych jak i bezpłatnych, których jest znacznie więcej, a na kierunkach płatnych również dajemy możliwość uczenia się za darmo przy wykorzystaniu naszych promocji i rabatów.

Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej i dowód osobisty, by zapewnić sobie lepszą przyszłość.

Wybór ścieżki zawodowej to czasami karkołomne zadanie. Znaczna część absolwentów wyższych uczelni ma problemy ze znalezieniem pracy. Minęły czasy, gdzie dyplom ukończenia studiów otwierał drzwi do upragnionych stanowisk.

Teraz ambitne osoby, szturmem korzystają ze wszystkich możliwości samokształcenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych - zwłaszcza jeśli jest szkoła, a taką jest "Żak", która daje możliwość bezpłatnej nauki, dodatkowo przy zapisie słuchacz otrzymuje pisemną gwarancję braku ukrytych opłat. Bo przecież nie ma wpisowego, opłat za egzaminy, za wydanie indeksu czy legitymacji...

Dzięki rozbudowanemu programowi partnerskiemu, słuchacze szkoły mogą korzystać z rabatów u kilkuset partnerów na terenie całego kraju. "Żak" to nie tylko bezpłatna nauka, ale także zabawa - szkoła organizuje imprezy, konkursy, bierze udział w różnych wydarzeniach rozrywkowych i kulturalnych.

Forma kształcenia proponowana przez Centrum Nauki i Biznesu "Żak" stanowi doskonałą możliwość podniesienia kwalifikacji, oraz zwiększenia swojej atrakcyjności w oczach pracodawców. Kto wie, który punkt w CV zadecyduje o tym, że to właśnie Ty dostaniesz upragnioną pracę?

Nic nie tracisz! W szkołach za darmo - prowadzonych przez "Żaka" - możesz tylko zyskać!

Wejdź na www.zak.edu.pl i zapisz się on-line www.zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy