czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 25 kwietnia 2014
  • 26 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 2608

Utrudnienia w okolicy dworca

Biuro Publicznego Transportu Zbiorowego Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach zwraca się z apelem do kierowców, by w sobotę 26 kwietnia nie parkowali pojazdów na miejscach postojowych, znajdujących się na płycie dworca autobusowego w Czechowicach-Dziedzicach. Tego dnia objazdem pojadą również autobusy miejskie linii nr 1, 6 i VII.

Reklama

Dworzec, Autobysy, PKM, Przystanek
Dworzec Autobusowy · fot. Joanna Karwacka / czecho.pl


W tym dniu, w godzinach od 6.00 do 19.00, na ulicach Kolejowej i Towarowej układany będzie nowy asfalt. W związku z pracami drogowymi w rejonie dworca, kierowcy autobusów będą zmuszeni do wykonywania manewru zawracania na płycie dworca.

Dlatego też, dodatkowy ruch innych pojazdów na płycie dworca może powodować zagrożenie, zarówno dla wszystkich kierujących, jak również dla osób korzystających z komunikacji publicznej.

Zakaz parkowania na płycie dworca nie będzie jedyną niedogodnością, związaną z asfaltowaniem ulic Kolejowej i Towarowej. W związku z pracami, w sobotę 26 kwietnia, w godzinach od 6.00 do 19.00, wprowadzone zostaną zmiany w trasie przejazdu linii PKM nr 1, 6 i VII (kursy przez Starą Kablownię).

Trasa przejazdu zostaje wytyczona ulicami: Niepodległości i Mickiewicza do ulicy Legionów, z pominięciem przystanku Kolejowa/Smolna/Kablownia.

Biuro Publicznego Transportu Zbiorowego przeprasza zarówno kierowców, jak i pasażerów za utrudnienia.

ŁP / czecho.pl

źródło: PKM Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.