Wiadomości

  • 1 maja 2014
  • wyświetleń: 4006

Ukradł kartę, zrobił zakupy

Mieszkaniec Czechowic-Dziedzic podczas zakupów w jednym ze sklepów w Ligocie nie zauważył, że skradziono mu z tylnej kieszeni spodni kartę bankomatową. Złodziej posługując się skradzioną kartą dokonał zakupów metodą zbliżeniową na kwotę 250 zł.

To nie jedyna kradzież w naszej gminie w ciągu ostatnich kilku dni. W nocy z 28 na 29 kwietnia włamano się do jednego z zakładów fotograficznych w mieście. Złodzieje skradli m.in pieniądze w wysokości 40 zł oraz aparat fotograficzny. Straty oszacowano na 3 tys. zł. Policja poszukuje sprawców zdarzenia.

29 kwietnia w centrum miasta zatrzymano 30-latka, który kierował samochodem marki BMW mając 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Tyle samo promili miał 20-latek zatrzymany dwa dni wcześniej na ul. Bielskiej w Ligocie, kierując samochodem marki Ford Eskort.

Nocą 27 kwietnia nieznani sprawcy wybyli szybę w wiacie przystankowej powodując straty w wysokości 1400 zł. Z kolei dzień wcześniej ktoś porysował powłokę lakierniczą samochodu marki Citroen Saxo zaparkowanego przy ul. Kołłątaja, powodując stratę w wysokości 800 zł.

nan / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.