Wiadomości

  • 18 maja 2014
  • 31 maja 2014
  • wyświetleń: 13033

Plenerowa siłownia już otwarta

Sportową - jak przystało na tego typu uroczystość - oprawę, miało otwarcie siłowni plenerowej w Parku Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach.

W otwarciu siłowni uczestniczyły dzieci z czechowickich szkół oraz z goście z Czech. Młodzi sportowcy bardzo szybko opanowali czekający na nich sprzęt. Od razu też rozegrano kilka konkurencji sprawnościowych.

Otwarcie plenerowej siłowni - 23.05.2014 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Na otwarciu siłowni plenerowej w Czechowicach-Dziedzicach czechowicki samorząd reprezentowali: zastępca burmistrza Maciej Kołoczek oraz wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Bartłomiej Fajfer.

Dokonując symbolicznego otwarcia siłowni Maciej Kołoczek zwrócił uwagę, że dzięki działaniu Gminy w LGR, w czechowickim Parku Miejskim powstała sportowa infrastruktura, sfinansowana ze środków Grupy Rybackiej oraz Euroregionu Beskidy. Będzie ona służyć mieszkańcom Czechowic-Dziedzic, podnosząc przy tym atrakcyjność Parku Miejskiego.

Siłownia w czechowickim Lasku, jedna z pięciu w powiecie, powstała w ramach projektu "W zdrowym ciele zdravý duch - integracja w sferze rekreacji i sportu", prowadzonego przez stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina. Podobne powstały w: Rudzicy, Jaworzu, Wilamowicach i Bestwinie.

Nowe siłownie plenerowe - 23.05.2014 · fot. Lokala Grupa Rybacka Bielska Kraina

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.