Wiadomości

  • 17 maja 2014
  • 5 czerwca 2014
  • wyświetleń: 3240

Warsztaty tenisa ziemnego

W sobotę 24 maja wystartowały warsztaty w ramach projektu "Gem, set, match. Letnie polsko-słowackie warsztaty tenisowe na zmodernizowanych kortach tenisowych w Czechowicach-Dziedzicach".

W sobotę 24 maja wystartowały warsztaty w ramach projektu "Gem, set, match. Letnie polsko-słowackie warsztaty tenisowe na zmodernizowanych kortach tenisowych w Czechowicach-Dziedzicach".

Pierwsze zajęcia tenisowe odbyły się u naszego słowackiego partnera w Namestovie. Po przeprowadzonych zapisach, dwudziestoosobowa grupa dzieci z Czechowic-Dziedzic, pod opieką opiekunów udała się do Namestova, na pierwszy z pięciu zaplanowanych warsztatów. Zajęcia odbyły się w ośrodku Rancza u Edyho, gdzie na 3 kortach dzieci doskonaliły umiejętności tenisowe. Uczestnicy zajęć zostali podzieleni na 4 grupy, odpowiednio do prezentowanego poziomu gry w tenisa.

Pod opieką 3 trenerów słowackich i polskiego koordynatora grupy doskonaliły swoje umiejętności tenisowe. Uczestnicy dodatkowo mogli skorzystać z takich atrakcji, jak: strzelanie z łuku do tarczy oraz jazdy konnej Przez cały pobyt dzieci miły zapewnione ciepłe i zimne napoje oraz wyżywienie. W zajęciach udział wzięła grupa 20 czechowickich dzieci w wieku 10-16 lat oraz grupa 15 dzieci słowackich w tym samym przedziale wiekowym.

Teraz zajęcia przenoszą się do Czechowic-Dziedzic, gdzie już 7 czerwca odbędzie się pierwszy warsztat wraz z dziećmi ze Słowacji.

Ważna informacja, pozostało jeszcze 10 wolnych miejsc.

Więcej informacji udziela Paweł Mazur - pracownik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pod numerem tel. 32 215-65-61 - w godzinach 8.00-14.00.

tenis, logo, loga

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.