Wiadomości

  • 19 maja 2014
  • wyświetleń: 6760

Trwa budowa sztucznego boiska

Na miejscu starego boiska treningowego przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach powstaje pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem.

Postęp prac widoczny jest "gołym okiem", co obrazują najnowsze zdjęcia:

Budowa sztucznego boiska treningowego · fot. mrks.czechowice.pl


Przypomnijmy krótko, iż nowoczesny obiekt posiadał będzie plac gry o wymiarach 90x67 metrów, który zostanie pokryty nawierzchnią z trawy syntetycznej. Wyposażony zostanie w 2 bramki o wymiarach 7,32 m x 2,44 m, oraz 4 bramki o wymiarach 5 m x 2 m wraz z siatkami i tulejami do ich mocowania. Wykonane zostanie ponadto nowe ogrodzenie, piłkochwyty, a także boks do przechowywania bramek. Planowane jest również zmodernizowanie istniejącego oświetlenia.

Budowa realizowana jest przez konsorcjum firm, którego liderem jest firma TOP-SPORT z Bielska-Białej, zaś partnerem Przedsiębiorstwo Projektowo Budowlane z Bielska-Białej. Boisko gotowe ma być do końca maja bieżącego roku.

aka / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.