Wiadomości

  • 23 maja 2014
  • 15 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2650

Zostań liderem Szlachetnej Paczki

Chociaż Finał projektu dopiero w grudniu, Paczka 2014 już się zaczęła! Razem z Kamilem Stochem i drużyną skoczków, Basią Kurdej-Szatan i Jerzym Dudkiem, ks. Jacek Stryczek zaprasza do zostania Liderem Szlachetnej Paczki w Czechowicach - Dziedzicach!

Pomagają potrzebującym, uczą się zarządzania, dla większości z nich to najważniejsze wydarzenie w życiu - liderzy Szlachetnej Paczki, czyli osoby, które prowadzą Drużyny wolontariuszy w swoich miastach. Właśnie teraz można się zgłosić i zostać jednym z nich. Liderzy odnajdą potrzebujące rodziny, skoordynują pracę wolontariuszy i już po raz 14 połączą biednych i bogatych.

- Szukamy ludzi odpowiedzialnych, pragnących pomagać i realnie zmieniać swoje otoczenie, potrafiących pracować w grupie i organizować pracę innych osób - mówi ks. Jacek WIOSNA Stryczek, inicjator projekt. -Oferujemy szkolenia i rozwój kompetencji, szansę na sprawdzenie się w działaniu i udział w mądrej pomocy - dodaje.

lider szlachetnej paczki


Lider Szlachetnej Paczki powinien mieć przede wszystkim chęć pomagania, lubić rozmawiać z ludźmi i być odpowiedzialnym. Dla lidera nie ma rzeczy niemożliwych, lubi motywować innych do działania i podejmować wyzwania. Tylko tam, gdzie w czerwcu zgłosi się lider, Szlachetna Paczka w grudniu dotrze z pomocą - impulsem do zmiany do potrzebujących rodzin.

Aby zostać liderem Szlachetnej Paczki wystarczy wejść na http://www.superw.pl i uzupełnić formularz. Zgłoszenia przyjmowane będą do 30 czerwca.

---

Szlachetna Paczka to ogólnopolskie przedsięwzięcie, zainicjowane przez ks. Jacka Stryczka, w którym pomaga się ludziom naprawdę tej pomocy potrzebującym.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.