Wiadomości

 • 29 maja 2014
 • wyświetleń: 2900

Helios dla dzieci na Dzień Dziecka!

Artykuł sponsorowany:

Podaruj swoim pociechom niezapomniane chwile na Dzień Dziecka w kinie Helios!

W weekend 31 maja - 1 czerwca nasze kina przejmują najmłodsi i Helios zmieni się w... kino pełne dzieci! W ramach licznych atrakcji podczas "Kina Pełnego Dzieci" zapraszamy na: filmy familijne, pokazy dla chłopców i dziewczynek oraz specjalny seans dla najmłodszych: "Pierwszy raz w kinie".

Dzień Dziecka w kinach Helios to przede wszystkim bogaty repertuar: bajki dla dzieci, wyjątkowe pokazy premierowe, kino dla całej rodziny, filmy dla dziewczynek i chłopców, czy specjalny seans dla maluszków - Mój pierwszy raz w kinie.

W tych dniach na dzieci czekają także wspaniałe animacje i bardzo dużo konkursów z super nagrodami - jednym słowem dwa dni atrakcji i "Kino pełne dzieci".

Na seanse "Kina Pełnego Dzieci" obowiązuje jedna, specjalna cena biletu - tylko 17 zł*!

* Oferta nie obejmuje pokazów filmu "Listonosz Pat i Wielki Świat".
Program:

1. Pierwszy raz w kinie to wyjątkowy moment dla całej rodziny, kiedy to maluchy poznają tajemniczy świat sali kinowej, siadają w wielkich fotelach i przeżywają bajkowe emocje! Światła w salach kinowych są specjalnie lekko przyciemnione, a dźwięk dostosowany dla "małych uszu" - wszystko po to, aby zapewnić niesamowite przeżycia! Na zakończenie każdy maluszek otrzymuje specjalny Dyplom Małego Kinomana oraz pamiątkowy prezent. W tym roku nasi najmłodsi widzowie będą mieli okazję obejrzeć premierowe odcinki bajki pt. "Parauszek i Przyjaciele" - serialu realizowanego w pełni w technice animacji lalkowej. Bajka opowiada o małym zajączku mieszkającym w krainie zwanej Naszym Lasem. Film będzie miał kinową premierę, dostępny do obejrzenia tylko w sieci kin Helios! Na seans z cyklu Pierwszy raz w kinie bilet kupuje tylko opiekun, dzieci są naszymi wyjątkowymi gośćmi i wchodzą bezpłatnie.

2. Film Familijny:
 • "Królewna Śnieżka" - na ten specjalny seans zapraszamy całe rodziny!


3. Seanse dla Dziewczyn:
 • "My little Pony: Equestria Girls" - opowieść o magicznej przyjaźni, oddaniu i niezwykłej więzi, która podbiła serca dziewczynek na całym świecie.
 • "Violetta: Koncert" - ekskluzywny filmowy materiał podsumowujący niezwykłą, europejską trasę koncertową uwielbianej przez nastolatki bohaterki przebojowego serialu Disney Channel pt. "Violetta". Dodatkowo wspaniałe konkursy tylko dla fanów Violetty.


4. Seans dla Chłopaków:
 • "Transformers Prime" - seria komputerowej animacji, osadzona w uniwersum Transformers. Fani kultowej animacji będą mieli szansę po raz pierwszy obejrzeć film na wielkim ekranie.


5. Animacja dla małych i dużych prezentowana przez Monolith Films:
 • "Listonosz Pat i Wielki Świat" - sympatyczny listonosz Pat z małego spokojnego miasteczka zapragnie wziąć udział w niezwykle popularnym telewizyjnym show "Mam talent!"


Uwaga! To nie wszystko! Mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę!

Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla Was super łatwy konkurs, w którym można wygrać jeden z 4 voucherów na wycieczkę o wartości 1500 zł ufundowany przez Almatur!

Zasady są proste! Wystarczy, że przyjdziesz do nas w Dzień Dziecka, opiszesz nam krótko swoje wrażenia i wyślesz je do nas mailem. Cztery najciekawsze opisy opublikujemy na naszej stronie http://www.helios.pl, a ich autorów nagrodzimy voucherami. Szczegóły już wkrótce.

Partnerzy:
          
Helios Bielsko-Biała

                                                                             
Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla Was wspaniałe filmy oraz atrakcje na holu naszego kina.

W sobotę i w niedzielę moc dodatkowych atrakcji:
 • przy stanowisku z rowerami Twomark będzie można stworzyć dzieła plastyczne, których twórcy będą mieli szansę wygrać piękny rower (regulamin wkrótce)
 • godz. 10:30 - 16:00 W Czarodziejskim Kąciku magicy z Fabryki Kreatywności udowodnią, że chemia i fizyka wcale nie muszą być nudne, a wręcz przeciwnie, to dzięki poznaniu ich praw można wykonać wiele niesamowitych doświadczeń, które dla niewtajemniczonych wydadzą się czystą magią.
 • godz. 12:00 - 18:00 Sklep Hobbystyczny Gnom zaprezentuje gry strategiczne i bitewne. Zabawa przeznaczona nie tylko dla dzieci i młodzieży umożliwia toczenie epickich starć i bitew wykorzystując wspaniałe figurki rycerzy, smoków i potworów. Prowadzacy będą uczyć i pokazywać podstawowe zasady gier.
 • godz. 10:00 - 17:00 malowanie twarzy
 • W niedzielę 01.06 w godz. 10-13 Szkoła Waldorfska zaprasza do wspólnych zabaw, zajęć artystycznych i kącika malowania twarzy


W tych dniach zagramy dla Was filmy:
 • Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki
 • Listonosz Pat i wielki świat
 • Czarownica
 • Królewna Śnieżka
 • Rio 2
 • My Little Pony: Equestria Girls
 • Transformers Prime s.1 cz. 3
 • Parauszek i przyjaciele


Partnerzy:

Helios Bielsko-Biała


Kino Helios

43-300 Bielsko-Biała
ul. Mostowa 5

tel. 33 498 70 15
tel. 33 498 70 17
tel. 33 498 70 12

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj