czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 3 czerwca 2014
  • 29 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2160

Komu nagrodę Promotio Urbis?

Do 30 czerwca można zgłaszać kandydatów do tegorocznej nagrody Promotio Urbis Czechowice-Dziedzice. Nagroda jest formą wyróżnienia i uhonorowania najwybitniejszych osób związanych z Gminą Czechowice-Dziedzice

Promotio Urbis 2014 - wniosek

Na decyzję o tym, kto zostanie uhonorowany zaszczytnym mianem wyjątkowego promotora naszego miasta, możecie Państwo mieć wpływ sami, przedstawiając kandydatury animatorów życia kulturalnego, naukowego, sportowego, społecznego - osoby wyróżniające się w swojej pracy i pasjach.

Należy jednak pamiętać, że - zgodnie z regulaminem nagrody - do zgłaszania kandydatów uprawnione są stowarzyszenia, a także inne organizacje społeczne i gospodarcze działające na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice, komisje Rady Miejskiej oraz Burmistrz Czechowic-Dziedzic. Nagroda może być indywidualna, bądź zbiorowa, może być przyznawana osobie fizycznej bądź osobie prawnej.

Wniosek o przyznanie nagrody powinien zawierać:
  • dane osobowe kandydata do nagrody,
  • przedstawienie osiągnięć kandydata wraz z uzasadnieniem,
  • ewentualną opinię autorytetu z danej dziedziny.


Wypełnione wnioski - zgłoszenia kandydatów, zgodne z zamieszczonym obok wzorem, przyjmowane są w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, w Biurze Podawczym, w zamkniętych kopertach z opisem: "Promotio Urbis A.D. 2014" - w nieprzekraczalnym terminie do 30 czerwca.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.