czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 11 czerwca 2014
  • wyświetleń: 3303

Pomoc schroniskom w GP nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "schronisko" podaj

Gimnazjum Publiczne nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach zorganizowało ostatnią w tym roku szkolnym akcję pomocy zwierzakom. Uczniowie zamienili się w cukierników.

Największe podziękowania należą się klasie 1 B i 2 d. Uczniowie, którzy zaangażowali się w akcję to Kamil Burta, Karolina Michalec, Emilia Hamerla, Julia Sawko, Filip Krawczyk, Bartek Ha Van, Ola Ogórek,
Dominika Porębska, Angelika Diakowska, Maciej Czaja, Kamil Bem. Sprzedawali oni ciastka, a uzyskane w ten sposób pieniądze przekazali na zakup cegiełek w Fundacji Zwierzęca Arkadia.

Pomoc schroniskom w GP 2 · fot. GP 2


Dziewczyny z tej Fundacji ratują psiaki, koty i konie. Pomagają wszelkim czworonogom. Jeżdżą do klinik, opłacają hoteliki dla psów. Dzięki Nim, wiele zwierzaków znalazło nowy dom tymczasowy lub stały.

Jeżeli chcecie im pomóc, zapraszamy na Facebooka na ich profil. Możecie też adoptować od nich zwierzaka, który jest już przystosowany do życia w domu, więc nie trzeba go uczyć podstawowych zasad higieny. Obecnie trwa tam Big Kram. Można kupić różne przedmioty za niską cenę, pomagając w leczeniu i utrzymaniu zwierzaków.

Bogumiła Łucka

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

schronisko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "schronisko" podaj