czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 16 czerwca 2014
  • wyświetleń: 5759

Sztuczne boisko gotowe - zdjęcia

Po nieco ponad trzech miesiącach zakończyły się prace, związane z budową pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem.

Nowoczesny obiekt piłkarski powstał w miejscu starego boiska treningowego na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach.

Budowa boiska zrealizowana została przez konsorcjum firm, którego liderem była firma TOP-SPORT z Bielska-Białej, zaś partnerem Przedsiębiorstwo Projektowo Budowlane z Bielska-Białej.

Sztuczne boisko gotowe · fot. mrks.czechowice.pl


Nowo powstałe boisko posiada wymiary 97x60m, a wokół niego wykonane zostało nowe ogrodzenie, wraz z sześcioma furtkami i jedną bramą techniczną. W wyposażenie weszły dwie bramki o wymiarach 7,32 x 2,44 m, oraz cztery małe bramki (5 x 2 m) i boks do ich przechowywania. Ponadto zmodernizowane zostało oświetlenie, w skład którego wchodzi teraz 6 masztów z podwójnymi oprawami. Wokół boków płyty boiska powstał chodnik z płyt gumowego granulatu, z kolei za obiema bramkami zainstalowane zostały tzw. piłkochwyty.

Całkowity koszt inwestycji wyniósł 1.574.722,38 złotych, a współfinansowana była ona ze środków Europejskiego Funduszu Rybackiego i budżetu państwa, w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

ab / czecho.pl, źródło: mrks.czechowice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.