czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 17 czerwca 2014
  • 29 czerwca 2014
  • wyświetleń: 12974

Teledysk Golców w Czechowicach

Bracia Paweł i Łukasz Golec wsparli ideę budowy nowej siedziby Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach. Na działce przy ulicy Pawiej, gdzie ma powstać szkoła, nagrano teledysk z udziałem artystów i uczniów placówki.

16 czerwca 2014 roku spotkali się na "Ściernisku" z uczniami, rodzicami i nauczycielami, aby dokończyć nagrywanie teledysku promującego ideę budowy nowego budynku szkolnego. To był niezwykły dzień, pełen atrakcji. Bracia Golec - Łukasz i Paweł, parę minut przed godziną dziesiątą pojawili się na działce przy ul. Pawiej, gdzie oczekiwali już na nich uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz ludzie dobrego serca, wspierający pomysł powstania teledysku.

Wszystko było już gotowe: balony napompowane helem, Grupa Vcanal przygotowała i przetestowała sprzęt, nagłośnienie działało, namiot rozstawiony, pudełka-cegły w trakcie malowania, dzieci chętne do "pracy". Pogoda i humory dopisały. Było ciepło i radośnie, a Łukasz i Paweł Golec porwali wszystkich do wspólnej zabawy, podczas której powstawał teledysk.

Bracia Golec kręcili teledysk z dziećmi · fot. ZSS nr 4


W trakcie rozmów z sąsiadami, którzy przyszli obserwować całe "zamieszanie" nie słychać było sprzeciwu, aby w tym właśnie miejscu powstała szkoła. Byli pod wrażeniem całego przedsięwzięcia.
W teledysku wzięła udział również pani Renata Franasik - Członek Zarządu Bielskiego Starostwa Powiatowego.

- Śmiechu było co niemiara, czas mijał szybko. Ciepła i serdeczna atmosfera spotkania na długo zapadnie w pamięć nie tylko społeczności szkolnej. Żołądki ekipy i gości napełnili uczniowie Zasadniczej Zawodowej Szkoły Specjalnej nr 4 pod fachowym okiem pani Agaty Chowaniec - mówi Alicja Puzoń, która jest inicjatorem powstania teledysku, nauczycielką Zespołu Szkół Specjalnych i członkiem Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "POMOC RADUJE".

Łukasz i Paweł Golec zgodzili się użyczyć swojego wizerunku i objąć Honorowym Patronatem ideę budowy szkoły oraz wesprzeć działalność Stowarzyszenia "POMOC RADUJE".

Specjalne podziękowania dla: Braci Golec, Grupy VCanal, Banku Spółdzielczego Czechowice-Dziedzice-Bestwina, Biura Podróży Polan Trawel z Bielska-Białej, Banku Spółdzielczego Katowice SILESIA, Firmy LuxPol z Tych, Firmy BEKAR PPHU z Czechowic-Dziedzic, Firmy GARUS, Hurtowni "Róża" z Bielska-Białej, Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach, Firmy TRAMP z Czechowic-Dziedzic.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.