
Wiadomości
- 27 czerwca 2014
- wyświetleń: 3850
Znaleziono radioaktywny pojemnik
W punkcie skupu złomu Walcowni Metali "Dziedzice" w czwartek znaleziony został pojemnik oznakowany symbolem ochrony radiologicznej.
Jak informuje Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego, pojemnik został sprawdzony przyrządem do pomiaru promieniowania. Pokazał on wynik od 0,88 do 0,99 μSv.
Następnie pojemnik został zabezpieczony przed dostępem osób postronnych. W piątek zostanie on odebrany przez pracowników Zakładu Utylizacji Odpadów Promieniotwórczych.
Następnie pojemnik został zabezpieczony przed dostępem osób postronnych. W piątek zostanie on odebrany przez pracowników Zakładu Utylizacji Odpadów Promieniotwórczych.
ZOBACZ TAKŻE

[FOTO] Zderzenie ciężarówki z osobówką na DK-1. Tył Skody przestał istnieć

[FOTO] KSRG ma 30 lat. Stanowi fundament krajowego systemu bezpieczeństwa i współpracy służb ratow

Gorący tematGroźny wypadek w Czechowicach-Dziedzicach. Piesza zmarła w szpitalu

[FOTO] Zderzenie dwóch aut dostawczych na DK-1. Trzeba się liczyć z utrudnieniami

JutroZbiórka świąteczna dla podopiecznych Domu Dziecka w Czechowicach-Dziedzicach

Gorący temat[FOTO] Wypadek z udziałem ciężarówki na DK-1. Kierowca kompletnie pijany
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
