czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 2 lipca 2014
  • wyświetleń: 3519

Letnie metamorfozy z Naturhouse

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse Czechowice-Dziedzice" podaj

Artykuł sponsorowany:

Dieta zwykle kojarzy się z wyrzeczeniami, jedzeniem bez smaku i wiecznym głodem. Kuracja Naturhouse obala te mity, a przykład bohaterki pokazuje, że nasze smaczne potrawy mogą się stać atrakcyjne dla całej rodziny.

Pani Sylwia jest mamą 4 dzieci, dzięki jednej z córek zdecydowała się podjąć kuracje odchudzającą w Centrum Dietetycznym Nataurhouse w Czechowicach-Dziedzicach. Pani Sylwia rozpoczęła wizyty u dietetyka Naturhouse pod koniec stycznia z wagą 89,8 kg. W tej chwili waży 66,3 kg i na tym nie poprzestanie chce schudnąć jeszcze kilka kilogramów.

Pani Sylwia PO i PRZED kuracją - Naturhouse Czechowice-Dziedzie


Dlaczego rozpoczęła Pani kurację w Centrum Dietetycznym Naturhouse?

Chciałam zmienić coś w moim życiu, nie mogłam dłużej znieść swojego wyglądu, córka namówiła mnie na wizytę w Centrum Dietetycznym Naturhouse . Po konsultacji dietetycznej u Pani Pauliny stwierdziłam Teraz albo Nigdy i podjęłam kurację.

Czy stosowanie się do zaleceń dietetycznych i stosowanie samej diety jest dla Pani trudne?

Przyznam, że na samym początku było trochę trudne lecz szybko przyzwyczaiłam się do zaleceń dietetycznych i od tej pory nie mam z tym problemu. Dieta jest łatwa, szybka i przyjemna a przede wszystkim urozmaicona. Nie jest tak źle, jak mogłoby nam się wydawać.

Jest Pani mamą gromadki dzieci. Czy udaje się Pani wygospodarować czas na przygotowanie obiadu dla siebie i dla pozostałych członków rodziny?

Przygotowanie dietetycznego obiadu nie jest trudne i nie zajmuje dużo czasu. Są to posiłki bardzo pyszne i zdrowe oraz sycące i zawierają mnóstwo witamin. Dzieciakom też smakują. Rodzina szybko polubiła dietetyczne dania które przygotowywałam im z przepisów jakie otrzymywałam od Pani Pauliny Dietetyczki w Naturhouse Czechowice-Dziedzice.

Co zyskała Pani dzięki kuracji w Centrum Naturhouse?

Dzięki kuracji odchudzającej osiągnęłam zgrabną sylwetkę. Zgubiłam zbędne kilogramy i mam rewelacyjne samopoczucie. Jeśli chcesz schudnąć nie zwlekaj, odwiedź Centrum Naturhouse. Polecam

----

Pani Paulino Pani klientka osiągnęła spektakularny wynik w odchudzaniu, zrzuciła ponad 20 kg. Jakie błędy żywieniowe popełniała bohaterka?

Nieregularność posiłków była połączona z ich dużą objętością, a przede wszystkim z ich kalorycznością. W kuchni Pani Sylwi gościła prawdziwa kuchnia Polska.

Co zmieniła Pani w jej dotychczasowej diecie?

Zmian było wiele jednak najważniejszą z nich było wprowadzenie pięciu lekkostrawnych i regularnych posiłków. Musiały być proste, szybkie w przygotowaniu i oparte na zdrowych zamiennikach, czyli mięso czerwone zamieniono na mięso drobiowe i ryby, węglowodany na dużą ilość warzyw, a ciastka słodycze i przekąski na jogurt z fibrokami i oczywiście owoce plus odpowiednia suplemantacja i sukces gwarantowany. Oczywiście do tego obowiązkowe picie 1,5 litra wody dziennie.

Jeżeli i ty chcesz takiej metamorfozy zapraszam na bezpłatną konsultacje to nic nie kosztuje a może odmienić Towoje życie. Możesz umówić się osobiście lub telefonicznie 796 977 977.

Naturhouse Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse Czechowice-Dziedzice" podaj