Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 lipca 2005
  • wyświetleń: 1082

Nie ma prądu i świateł

Kolejna awaria energetyczna w powiecie pszczyńskim. Tym razem, prądu nie ma w Goczałkowicach i w części Pszczyny. Poszkodowani są jednak nie tylko mieszkańcy, ale również kierowcy przejeżdżający przez powiat pszczyński krajową "jedynką". W skutek awarii nie działa sygnalizacja świetlna na DK-1 w Goczałkowicach oraz w okolicy GANINEXU w Pszczynie. Jak mówi oficer dyżurny pszczyńskiej komendy policji, energetycy poinformowali, że prądu nie będzie do godziny 18.00.

Iza

--------------

informacja z 2005-07-28, godz. 15.25

Uwaga kierowcy - na jedynce nie działa sygnalizacja świetlna

Uwaga kierowcy, na drodze krajowej numer 1 w Pszczynie oraz Goczałkowicach nie działa sygnalizacja świetlna! (godz. 15.25) Jak poinformował nas starszy aspirant Jarosław Kołoczek z pszczyńskiej "drogówki", prawdopodobnie z powodu braku prądu, nie działają światła przy "Ganinexie" w Pszczynie oraz sygnalizacja w Goczałkowicach. Na "jedynce" są już pszczyńscy policjanci.

Iza

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.