czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 lipca 2014
  • wyświetleń: 3892

Nietypowa interwencja strażaków

Oprócz gaszenia pożarów i pomocy przy wypadkach strażacy są wzywani do różnych, często nietypowych zdarzeń. Jednym z nich była poniedziałkowa interwencja w Kaniowie. Służby ratownicze wezwano, bo obawiano się obecności węża w piwnicy.

Do zdarzenia doszło w Kaniowie przy ul. Kóski. W piwnicy budynku parafii tuż przy kościele miał być wąż. Tak poinformowano straż tuż po godz. 9.00. Po przeszukaniu okazało się, że węża nigdzie nie ma. - Takie zdarzenie traktujemy jako alarm fałszywy w dobrej wierze - mówią strażacy.

Niemal w tym samym czasie w centrum Czechowic-Dziedzic strażacy interweniowali przy ul. Kopcia, gdzie na odcinku ponad 40 metrów znajdowała się duża plama oleju. Olej wylał się z uszkodzonego samochodu marki Audi A4. Akcja strażaków i policji przybyłej na miejsce zdarzenia trwała prawie godzinę. Ruch w centrum miasta był w tm czasie utrudniony.

nan / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.