czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 31 lipca 2014
  • 31 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 6544

Koncert dla Mikołaja Ordzińskiego

Za nami:

Aby ochronić Mikołaja przed całkowitą utratą wzroku potrzebna jest duża suma pieniędzy. W tym celu zorganizowany zostanie koncert charytatywny, z którego datki w całości zostaną przeznaczone na leczenie chłopca.

koncert charytatywny


W niedzielę 31 sierpnia o godzinie 15.00 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się koncert charytatywny objęty honorowym patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic, Gazety Czechowickiej, Telewizji Katowice oraz portalu czecho.pl na rzecz Mikołaja Ordzińskiego - 2,5-letniego mieszkańca naszego miasta, który bez odpowiedniej pomocy medycznej może zupełnie stracić wzrok. Podczas wydarzenia wystąpi Mario Jarib Diaz - wokalista i kompozytor z Meksyku, który po raz pierwszy zagości w Polsce.W czasie koncertu przeprowadzona zostanie zbiórka publiczna. Zebrane pieniądze zostaną w całości przeznaczone na leczenie Mikołaja. Burmistrz Czechowic-Dziedzic jest honorowym patronem wydarzenia.

---

Mikołaj Ordziński z Czechowic-Dziedzic skończył 2,5 roku. W wieku 8 miesięcy wykryto u niego obuoczny nowotwór złośliwy siatkówki. Niestety choroba okazała się na tyle silna, że lekarze musieli usunąć jedno z chorych oczu. Jedyną szansą na uratowanie drugiego oka jest leczenie w Wielkiej Brytanii.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.