czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 9 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 3865

Nowe inspiracje Kubana

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Kuban" podaj

Artykuł sponsorowany:

Restauracja Karczma Kuban kusi gości pyszną zmianą menu, nowościami w ofercie weselnej i niedawnym ponownym otwarciem restauracji Hawana w centrum Pszczyny.

Kuban


Karczma Kuban przyciąga wyjątkowym menu - oprócz ulubionych potraw stałych klientów, takich jak befsztyk tatarski czy polędwiczki wieprzowe, w karcie menu sporo jest nowości. Wśród nowych inspiracji Kubana goście restauracji mogą skosztować steku z polędwicy z sosem borowikowym z kluskami i bukietem warzyw, węgorza w sosie kaparowym czy schabu z dzika duszonego w szalotkach z burakami na ciepło i kopytkami. Na słodko Kuban poleca krem brulee z karmelowym szkiełkiem albo parfait z chałwy z sosem kawowym.

Na spróbowanie nowego menu można wybrać się każdego dnia od 12:00 do 22:00.

Karczma Kuban


Również oferta weselna Karczmy Kuban zaskakuje nowościami. Weselnicy w prezencie od Kubana dostaną nie tylko wino musujące czy apartament dla nowożeńców, ale również rabat w wysokości 10% na organizację wesela w tygodniu lub miesiącach takich jak kwiecień czy październik. Kuban zachęca też do uczczenia pierwszej rocznicy ślubu w Karczmie Kuban podarowując bon o wartości 200 zł do wykorzystania w hotelu lub restauracji.

Karczma Kuban


Terminów weselnych jest coraz mniej, dlatego wszyscy zainteresowani mogą się kontaktować pod numerem tel. 32 442 04 10 lub adresem e-mailowym: marketing@karczmakuban.pl

Karczma Kuban


Karczma Kuban organizuje przyjęcia również w sali bankietowej (imprezy okolicznościowe do 30 osób), Bacówce i restauracji Hawana w Pszczynie przy ul. Maków 2, gdzie do dyspozycji Gości są dwie sale: kominkowa w stylu góralskim i nowa, bankietowa z lustrami weneckimi - obie idealne na organizację urodzin, chrzcin, przyjęć weselnych, komunii, styp i innego rodzaju przyjęć okolicznościowych.

Karczma Kuban


Restauracja Karczma KUBAN

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Spokojna 72

tel. 32 442 04 10
tel. 32 442 04 15
kom. 605461000

Karczma Kuban

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Kuban" podaj