czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 6643

Pobili mężczyznę za długi

32-letni czechowiczanin zadłużył się w jednym z miejscowych lokali na ponad 200 złotych. Barmanka, nie mogąc wyegzekwować zwrotu długu, zabrała mężczyźnie telefon komórkowy, a następnie wspólnie ze znajomym pobiła dłużnika. Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali już młodą kobietę i jej rówieśnika, którym za przestępstwa te grozi teraz do 5 lat więzienia.

Zadłużony klient przez jakiś czas nie pojawiał się w czechowickim lokalu. Kiedy wreszcie się zjawił, barmanka zażądała natychmiastowej zapłaty 200 złotych. Mężczyzna nie miał gotówki. Poprosił o piwo, za które nie zamierzał płacić, a rachunek polecił dopisać do swojego długu.

Zdenerwowana kobieta zabrała mężczyźnie telefon komórkowy, w wyniku czego doszło do szarpaniny. Barmanka wspólnie ze znajomym pobiła dłużnika. Mężczyzna doznał złamania nosa. O pobiciu powiadomił policjantów, którzy zatrzymali sprawców. Badanie alkomatem wykazało, że oboje mieli w organizmie po 2 promile alkoholu. Noc spędzili w policyjnej celi. Nazajutrz usłyszeli zarzuty. O ich losie rozstrzygnie teraz prokurator.

BM / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.