czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 13 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 2535

Trwają remonty na drogach

Zmotoryzowani mieszkańcy jadący w kierunku Bestwiny muszą uzbroić się w cierpliwość. Trwają tam remonty na kilku odcinkach głównej drogi powiatowej w gminie - ulicy Krakowskiej.

Reklama

Remont dróg
Remont na Krakowskiej ma potrwać do 15 października · fot. SK


Remont dróg
fot. SK


W godzinach szczytu na ulicy Krakowskiej od granicy z Czechowicami-Dziedzicami aż do skrzyżowania z Janowicką tworzą się korki. Trwa tam przebudowa ulicy Krakowskiej. Planowany termin zakończenia robót to 15 października.

Kolejny remont w tym regionie obejmuje odcinek drogi  powiatowej w Czechowicach-Dziedzicach - od przejazdu kolejowego do granicy z gminą Bestwina.

- Projekt przebudowa złożony został przez nasz powiat. Jego całkowity koszt wynosi 1 839 655 zł, z czego dofinansowanie z RPO to 1 563 707 zł. W ramach remontu ma zostać naprawiona nawierzchnia, pobocza, urządzenia drogowe, system oznakowania poziomego i pionowego, chodniki oraz system odwodnienia. Zakończenie inwestycji zaplanowano na grudzień tego roku - poinformowano nas w starostwie powiatowym w Bielsku-Białej.

KP / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.