czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 17 sierpnia 2014
  • 20 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1623

Zmiany w trasach autobusów

W związku z pracami drogowymi w ciągu ul. Miliardowickiej, Biuro Publicznego Transportu Zbiorowego Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach wprowadza kolejne zmiany w trasie przejazdu linii 1 i X. Pierwsze znaczą obowiązywać już w poniedziałek 18 sierpnia.

Reklama

Na odcinku od ul. Sikorskiego do ul. Powstańców Śl. w dniach:
  • 18 sierpnia w godzinach 10:00 - 19:00,
  • 19 sierpnia w godzinach 7:00 - 19:00.


Trasa przejazdu - ul. Sikorskiego, Pasieczną, do ul. Miliardowickiej. Nie będą obsługiwane przystanki Zabrzeg Miliardowicka/Dworzec PKP w obu kierunkach i Miliardowice Miliardowicka/Powstańców Śląskich w kierunku Miliardowic.

Na odcinku od ul. Powstańców Śl. do ul. Długiej w dniach:
  • 20 i 21 sierpnia w godzinach 7:00 - 19:00,
  • 22 sierpnia w godzinach 7:00 - 17:00.


Trasa przejazdu - ul. Nowy Świat, Zdrowa, do Powstańców Śląskich. Nie będą obsługiwane przystanki Miliardowice Miliardowicka/SP-2 w obu kierunkach i Miliardowice Miliardowicka/Powstańców Śląskich w kierunku Czechowic-Dziedzic.

Biuro Publicznego Transportu Zbiorowego Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach przeprasza pasażerów za niedogodności związane ze zmianami w kursowaniu autobusów linii nr 1 i X.

Biuro jednocześnie podkreśla, że wynikają one z konieczności wyłączenia ulicy Miliardowickiej z ruchu pojazdów, na czas trwania prac polegających na odtworzeniu nakładki asfaltowej.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.