czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 21 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 3186

Odpowie za napad na salon gier

Nawet na 12 lat może trafić do więzienia 42-latek, który napadł na salon gier w Czechowicach-Dziedzicach. Czechowiccy policjanci i pracownicy ochrony zatrzymali napastnika, który usłyszał już zarzuty.

Reklama

W poniedziałek, tuż po północy, czechowiczanin wtargnął do salonu przy ul. Słowackiego. Zażądał, aby pracownik oddał mu 20 złotych. Twierdził, że jeden z automatów w salonie jest uszkodzony i "połknął" jego gotówkę, a on nie zdążył nawet zagrać. Kiedy mężczyzna odmówił, napastnik wyjął pistolet i mu zagroził. Pokrzywdzony zdążył włączyć przycisk antynapadowy, który spłoszył sprawcę.

Po jakimś czasie mężczyzna wrócił jednak do salonu i znów sterroryzował pracownika. Na miejscu już po chwili zjawili się policjanci i pracownicy ochrony. Zatrzymali sprawcę i zabezpieczyli posiadaną przez niego atrapę pistoletu. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzuty. O jego losie rozstrzygnie teraz prokurator i sąd.

aka / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.