czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 22 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1353

W weekend zmiana organizacji ruchu

Od godziny 4.00 (w sobotę rano) do godziny 4.00 (w poniedziałek rano) nastąpi zmiana organizacji ruchu w rejonie MOSiR-u i ulicy Legionów - od skrzyżowania z ul. Kopernika i Łukasiewicza do Ronda AK i NSZ.

Ruch pojazdów na odcinku od skrzyżowania z ul. Kopernika i Łukasiewicza do ronda odbywać się będzie wyłącznie jednokierunkowo - od ronda, ulicą Legionów, wyłącznie w kierunku Bielska-Białej. Dopuszczone do ruchu na tym odcinku będą jednak tylko pojazdy do 3,5 t.

Pojazdy o masie przekraczającej 3,5 t (z wyjątkiem autobusów komunikacji miejskiej i samochodów dojeżdżających do posesji przy ul. Legionów na zamkniętym odcinku) jadące w kierunku Czechowic Południowych i Bielska-Białej kierowane będą na objazd ulicami Niepodległości, Barlickiego, Prusa i Łukasiewicza. Wszystkie ulice wlotowe do ul. Legionów i wjazdy na tym jednokierunkowym odcinku będą miały nakaz skrętu w kierunku skrzyżowania (Czechowic Południowych i Bielska-Białej).

Dojazd do Czechowic Południowych i Bielska-Białej ulicami Niepodległości i Legionów do skrzyżowania z ul. Kopernika i Łukasiewicza i dalej ul. Legionów (pojazdy do 3,5 t) będzie utrudniony i może wydłużyć się w czasie. Mogą pojawiać się na tym odcinku korki, dlatego prosimy o wybranie w tych dniach alternatywnych tras przejazdu.

W kierunku Czechowic Południowych i Bielska-Białej z centrum będzie można jechać: ulicami Niepodległości, Barlickiego, Prusa i Łukasiewicza do skrzyżowania z ul. Legionów. i dalej ul. Legionów (wszystkie pojazdy) - tą trasą podróż wydłuży się o 520 m, ulicami Niepodległości, Mazańcowicką (Ligocką, DK-1), Kopernika do skrzyżowania z ul. Legionów i dalej ul. Legionów - tą trasą podróż wydłuży się o 1,98 km.

Z ruchu wyłączony zostanie całkowicie pas od skrzyżowania z ul. Kopernika i Łukasiewicza w kierunku ronda i centrum. Na tym pasie zorganizowany będzie parking na Dni Czechowic-Dziedzic - wjazd na parking odbywać się będzie tylko od kierunku ronda, a wyjazd tylko w kierunku skrzyżowania z ul. Kopernika i Łukasiewicza oraz ul. Łukowej.

Ruch pojazdów odbywać będzie się z kierunku od Bielska-Białej i Czechowic Południowych (ul. Legionów) i od DK-1 (ul. Kopernika) w kierunku do centrum Czechowic-Dziedzic wyłącznie ulicami Łukasiewicza i Prusa (od świateł na skrzyżowaniu ul. Legionów z ul. Kopernika i Łukasiewicza do wlotów w ul. Barlickiego i Niepodległości).

Na ulicy Łukowej będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się i postoju.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.