czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

 • 25 sierpnia 2014
 • wyświetleń: 1326

BEST CJO: ucz się języków obcych!

Artykuł sponsorowany:

Wielkimi krokami przygotowujemy się do rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2014/2015. Od początku sierpnia prowadzimy zapisy na kursy językowe.

Wydrukuj pierwszą stronę tego artykułu i odbierz rabat na kurs - nawet 100 złotych.

BEST


BEST


BEST


BEST


BEST


BEST


Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, chcących nauczyć się języka obcego. Pamiętajmy, że nigdy nie jest za późno na zdobywanie nowych umiejętności. Poszerzając swoje kompetencje komunikacyjno-językowe otrzymujemy wiele satysfakcjonujących możliwości - czy to na rynku pracy, czy w życiu prywatnym.

W nowym roku szkolnym 2014/2015 dostępne są kursy na różnych poziomach kształcenia - od początkujących aż do zaawansowanych. Każdy z nich pozwoli na otrzymanie dwujęzycznego certyfikatu ukończenia kursu. Najbardziej popularnym jest kurs języka angielskiego, ale w ofercie znajdują się również inne ciekawe propozycje: język niemiecki, hiszpański, włoski, francuski oraz rosyjski. Ponadto na życzenie klientów organizowane są zajęcia grupowe i indywidualne z pozostałych języków oferowanych przez BEST CJO. Z pomocą tej szkoły językowej możecie Państwo również przygotować się do egzaminów międzynarodowych.

Naukę w BEST CJO mogą rozpocząć już dzieci (od 5 roku życia), a także młodzież. Dla maturzystów utworzone zostały specjalne kursy przygotowawcze do egzaminu dojrzałości z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Dla dorosłych przygotowano kursy standardowe (dwa razy w tygodniu: poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki oraz raz w tygodniu - w soboty). W ofercie znajdują się również kursy konwersacyjne, gdzie główny nacisk położony jest na praktyczne użycie języka. Dostępne są także grupy egzaminacyjne z angielskiego (FCE, CAE). BEST CJO posiada także 18 letnie doświadczenie w organizacji kursów dla firm i menadżerów, skrojonych specjalnie na potrzeby klientów biznesowych, bardzo często połączonych z przygotowaniem do egzaminów międzynarodowych TOEIC, WiDaF lub TFI.

Najbogatsza oferta językowa na Śląsku!

Program nauczania BEST CJO obejmuje aż 28 języków świata co dowodzi, że pod względem oferty językowej jest największą szkołą językową na Śląsku i jedną z większych w Polsce. Różnorodność oferty została po raz kolejny wyróżniona przez prestiżowy tygodnik Warsaw Business Journal, który w swoim corocznym, renomowanym przewodniku po polskim biznesie - Book Of Lists umieścił BEST CJO w pierwszej dziesiątce najlepszych szkół.

W cenie całorocznego kursu mnóstwo korzyści!

Prosimy dodatkowo pamiętać, że w cenie kursu otrzymają Państwo także:
 • podręcznik renomowanego wydawnictwa językowego
 • zajęcia z lektorami zagranicznymi tzw. Native Speakers (na kursie angielskiego od poziomu średniozaawansowanego)
 • konwersacje i warsztaty językowe
 • egzaminy próbne dla grup egzaminacyjnych (np. matura, egzamin gimnazjalny, FCE, CAE, TOEFL Junior, ZD i Goethe-Zertifikat)
 • dostęp do biblioteki i medioteki językowej
 • dostęp do internetowej Strefy Studenta z testami językowymi
 • konsultacje z lektorem
 • olimpiadę językową z nagrodami - dla dzieci i młodzieży
 • imprezy kulturalne - dla wszystkich słuchaczy


Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby. Do zobaczenia w BEST CJO.

Warunki promocji*:
Nowy klient: Przy zapisie na kurs całoroczny wystarczy wpłacić zaliczkę 200 zł lub I ratę, aby otrzymać gwarantowany rabat 80zł
Kontynuacja: Przy zapisie na kurs całoroczny wystarczy wpłacić zaliczkę 200 zł lub I ratę, aby otrzymać gwarantowany rabat 100zł

Dodatkowo jeden z powyższych rabatów łączymy z rabatem rodzinnym (50 zł), rabatu za polecenie (30 zł za każdą poleconą osobę) oraz rabatu za drugi język (50 zł). Ponadto, wszystkie osoby, które dokonają zapisu on-line mogą liczyć na dodatkowe 20 zł zniżki!

* Suma rabatu nie może przekroczyć 20% ceny kursu

Adres naszej szkoły językowej to:
"BEST" Centrum Języków Obcych
Czechowice-Dziedzice, ul. Kolejowa 15

(wejście od strony banku Credit Agricole)
Tel. (32) 215 21 88 lub 500 169 034
Infolinia: 801 011 036
www.bestcentrum.pl
e-mail: czechowice@bestcentrum.pl

Pozostałe placówki:

BEST Tychy
ul. Kopernika 1B
tel. (32) 217-78-01
kom. 500-169-042
tychy@bestcentrum.pl

BEST Bielsko-Biała
ul. Cechowa 13
tel. (33) 821-99-55
kom. 500-161-868
bielsko@bestcentrum.pl

BEST Bieruń
ul. Macieja 1
tel. (32) 216-53-86
kom. 500-169-157
bierun@bestcentrum.pl

BEST Pszczyna
Plac Targowy 15
tel. (32) 447-07-23
kom. 500-169-048
pszczyna@bestcentrum.pl